Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky výstavy 10.9. 2011

 

 

OBLASTNÍ VÝSTAVA - Nové Město p/S. 10.9.2011
ZKO Frýdlant 527
 
rozhodčí: Jiří Zavadilík
 
 
Třída dorostu – psi
 
VN 1 – LEE-ROY RO-KOP BOHEMIA      Irok de Intercanina
                                                                      Victoria Ro-Kop Bohemia
 
VN 2 – SANDOKAN Z ARNULTOVIC       Furbo von der Kleinen Ranch
                                                                       Magic z Arnultovic
 
 
VN 3 – ROCKY AJ-PE BOHEMIA         Vilson Ro-Kop Bohemia
                                                                  Jade z Herodesova domu
 
Třída dorostu – psi dlouhosrstí
 
VN – BORNEO OD ČIPLENKY            Ox z Jirkova dvora
                                                                Parra z Jirkova dvora
 
 
 
 
Třída dorostu – feny
 
VN 1 – JESSY AVAX HOF              Nelson v. Frankengold
                                                           Janny de Intercanina
 
VN 2 – IRA BOHEMIA JITES           Hill Mihapa
                                                            Unesca v.d.Grafschaft Mark
 
VN 3 – PIRANHA EGERSTAU            Ferrari v. Agilolfinger
                                                               Zoey v. Romerland
 
Třída dorostu – feny dlouhosrsté
 
VN – BONNIE OD TYRUŠKY             Irwin Daxis
                                                              Nicol Daxis
 
 
Třída mladých – psi
 
VD1 – LUKAS                        Diabolo vom Merlin
VT                                            Fler Weise Agram
 
 
Třída mladých – psi dlouhosrstí
 
VD – LUCK SINENSIS BOHEMIA         Vigo Framato Rolau
                                                                  Soffi Sinensis Bohemia
Třída mladých – feny
 
VD 1 – ROSSE Z ARNULTOVIC          Sultan v. d. Jahnhohe
VT                                                             Demira z Arnultovic
 
VD 2 – KARJA RO-KOP BOHEMIA        CHico v. Rumbachtal
                                                                     Cameron Ro-Kop Bohemia
 
VD 3 – ANETA Z HERODESOVA DOMU     Quartz Perunius Bohemia
                                                                          Gera z Herodesova domu
 
 
Třída dospívající – psi
 
VD 1 – QUEL Z ARNULTOVIC           Joker v. Eichenplatz
VT                                                           Demira z Arnultovic
 
VD 2 – IKAR MIHAPA                 Cando v. Steffen Haus
                                                        Hesy Mihapa
 
VD 3 – BONGO VITAXIS               Quenn v. Loher Weg
                                                           Karma Vitaxis
 
 
Třída dospívající – psi dlouhosrstí
 
VD 1 – ERO OD ROUBENKY             Ox z Jirkova dvora
VT                                                          Paloma od Roubenky
 
 
Třída dospívající – feny
 
VD 1 – VANESA Z AGÍRU BOHEMIA      Queno Framato Rolau                               
VT                                                                 Xaba z Agíru Bohemia
 
VD 2 – FANTASIE AVAX HOF           Joker v. Eichenplatz
                                                               Dion Avax Hof
 
D 1 - PAIR ANREBRI                Francesco Anrebri
                                                    Orin Naspo
 
D 2 - ORNICA BOHEMIA ATOMICA      Quel od Policie ČR
                                                                    Mamba Bohemia Atomica
 
 
 
Třída pracovní – feny
 
V 1 VT – JARA ZE SEVERNÍCH HVOZDŮ       Fasko d´Ulmental
OV                                                                         Juli z Kyjovského údolí
 
V 2 – CAMERON RO-KOP BOHEMIA       Marius v. Gross-Zünder
                                                                        Odri Ro-kop Bohemia
 
V 3 – PEGY Z AGÍRU BOHEMIA         Faxo v. Fichtenschlag
                                                                Xara z Agíru Bohemia
 
V 4 – ALISCHA Z KRKONOŠSKÉHO POLESÍ    Marko von der Schwarzen-Ach
                                                                                    Anne z Arnultovic
 
V 5 – DENNY PESPE                  Quiro Hartis Bohemia
                                                       Cher ze Zlaťáku
 
 
Třída pracovní – psi
 
 
V 1 VT – CHAIMO FRAMATO ROLAU      Tyson v. Kottersbusch
OV                                                                  Anschie Framato Rolau
 
V 2 – HILL MIHAPA                  Andrujuscha van Noort
                                                     Besy Mihapa
 
V 3 – GERT RO-KOP BOHEMIA          Yetie v. Zellwaldrand
                                                                  Xaria Ro-Kop Bohemia
 
V 4 – IROK DE INTERCANINA          Arak de la Ferme Malgre Leau
                                                              Watschenka de Intercanina
 
 
Třída pracovní – psi dlouhosrstí
 
V 1 VT CATTANI RO-KOP BOHEMIA      Marius v. Gross-Zünder
OV                                                                 Odri Ro-Kop Bohemia
 
 
Třída veteránů – psi
 
V 1 VILSON RO-KOP BOHEMIA          Hill v. Germannshof
                                                                   Karina z Gentu
 
VD NORMAN EQIDIUS                  Xino v. Roy s Hoeve
                                                          Nike Egidius
 
 
Třída veteránů – feny
 
V 1 VICTORIA RO-KOP BOHEMIA        Hill v. Germannshof
                                                                    Karina z Gentu
 
V 2 BRITTANY Z ACOMY               Lewis Ro-Kop Bohemia
                                                           Xanta Nisa-Bonn